חיים ביילי

כאשר מסתכלים על בניין חדש או על בניין מחודש בפרוייקטים של התחדשות עירונית, לא ניתן לדעת באילו קשיים נתקלו היזמים, הקבלנים והדיירים בתהליך הבנייה והשלבים הבירוקרטיים. ההשקעה הכספית הגדולה בתוכניות מעין אילו משאירות את היזמים והקבלנים בסיכון פיננסי משמעותי. בכדי לבחון מבחינה פיננסית את הפרוייקט המיועד, חשוב לקבל את הנתונים העדכניים ביותר והמקצועיים ביותר בנוגע למתחם המתוכנן להריסה ובנייה או לחיזוק מבנים.  

מס רכישה בפרוייקטים של התחדשות עירונית

איך מחשבים מס רכישה ואיך הוא מחושב בפרוייקט של חיזוק מבנים? כאשר אנו באים לבחון כדאיות של פרוייקט נדל"ן יש לשים דגש גם על המיסים אשר נידרש לשלם בשלבי הבנייה והמכירה של דירות הפרוייקט. היתכנות כלכלית נכונה מאפשרת לקבל מידע גם לגבי ההלוואה שהיזם ידרש לקחת על מנת להתחיל בפרוייקט ולבדוק את הסכומים דרך הבנק.   

בחינה פיננסית של פרוייקט נדל"ן

בתוכנית מתאר ארצית את הבחינה הפיננסית הנדרשת לפרוייקט נדל"ן המיועד להתחדשות עירונית, ניתן לבצע היום באמצעות מערכת אונליין מתקדמת המחשבת את הכדאיות של הפרוייקט על-פי נתוני הבניין, איזור המגורים, מספר הדירות והתוספות הרצויות לפרוייקט.  

בדיקה התאמה של הריסת בניין ובנייה מחדש

האם כל בניין ישן יכול להתאים לפרוייקטים של תמ"א 38 להתחדשות עירונית? התשובה היא בהחלט לא! חשוב לבדוק האם הבניין או מתחם הבניינים המיועד לפרוייקט יכול להתאים להריסה ובנייה מחדש או לחיזוק מבנים.  

איך מבצעים בדיקה פיננסית לפרוייקט תמ"א 38?  

על מנת שתוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למתחם מגורים מסויים או עבור בניין אחד ספציפי, מומלץ לכם להשתמש במחשבון כדאיות ליזמים בפרוייקטים של התחדשות עירונית. מחשבון הכדאיות פותח על-ידי יזם הנדל"ן חיים ביילי ושותפיו לפרוייקט אתר יזמי Yazami. אתר יזמי Yazami מספק לכם מערכת מתקדמת לחישוב כדאיות פיננסית של פרוייקטים נדל"ניים של התחדשות עירונית.  

יזם הנדל"ן חיים ביילי מציע – מחשבון בדיקת היתכנות לתמ"א 38

לקבלת נתונים עדכניים להיתכנות פרוייקט תמ"א 38 במתחם מסויים, כנסו למחשבון כדאיות של היזם חיים ביילי והקלידו את הנתונים של המתחם המיועד לבנייה. תוך זמן קצר תוכלו לקבל נתונים פיננסיים חשובים אשר יסייעו לכם קבל החלטה מושכלת לגבי קידום הפרוייקט בתנאים הקיימים.